GRAND NAR HOTEL

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

GRAND NAR HOTEL Hakkında

Grand Nar Hotel Antalya, Kemer bölgesinde bulunmaktadır. Denize 750 metrenin üzerinde uzaklıkta olan Grand Nar Hotel misafirlerine shuttle servis imkanı sunmaktadır. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. 

Arzu ederseniz tesis içerisinde bilardo oynayabilirsiniz. 2800 m2 alanda kurulmuş olan Grand Nar Hotel herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 

Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, küvet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Tesis içerisinde yer alan masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. 

Tatiliniz süresince bisiklet gibi aktiviteler ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Otel Antalya Havaalanı'na 50 km, Antalya'ya 40 km uzaklıktadır. İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, market hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Fiyatlar

Yorumlar


GRAND NAR HOTEL Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın: