Abant Yedigöller Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Doğanın tam ortasında sonbaharın renkleriyle keyifli yürüyüşler yapmayı hedefliyoruz. Fotoğraf meraklılarının da özellikle ilkbahar ve sonbahar yeri olarak tercih ettiği Abant Gölü ve Yedigöller’in renklerinin keyfini yaşamanızı amaçlamaktayız. Bir günün geçirileceği bu turda dingin saatlerde doğanın ritmine kendimizi bırakacağız. Abant gölü ve Yedigöller Milli Parkında hâkim bitki örtüsü kayın ağaçlarıdır. Yürüyüş parkurumuzda ayrıca meşe, gürgen, kızılağaç, karaçam, sarıçam, köknar, karaağaç, ıhlamur ve porsuk gibi değişik tür ağaçları da görmek mümkün olacak. Ayrıca ormanın diğer canlıları olan ve etkili koruma programıyla parkın içerisinde ve yakın çevresindeki sahalarda sayıları artan geyik, karaca, ayı, yabani domuz, kurt, tilki ve sincap türleri de bulunmaktadır. Bakarsınız birileriyle karşılaşma şansımız olabilir.

Tur Programı

Bursa - Abant - Yedigöller

Saat 01.00'da Kent Meydanı önünden araç içi ikramlar eşliğinde günübirlik Abant ve Yedigöller turumuza başlıyoruz. Doğa ve tabiat turu olan bu programımızda siz değerli Tatilkaresi Turizm misafirleri çok keyifli anlar ve barbekü partisi eşliğinde hafta sonu keyfini yaşayacaksınız. Yol güzergahın da vereceğimiz sabah kahvaltısı (ekstra) ve molalar ile birlikte 5 - 6 saatlik bir yolculuktan sonra Yedigöller'e varıyoruz. Artık Yedigöller'i keşfetme zamanı. Bölgenin adını alan gölleri İnce Göl, Sazlı Göl, Kuru Göl, Nazlı Göl, Derin Göl, Büyük Göl ve Serin Göl'ü sırası ile geziyoruz. Orman içinde yapacağımız yaklaşık 3 saatlik yürüyüşümüz esnasında ahşap köprülerden geçiyor, yüzlerce renkli ağaç arasında patika yollardan yürüyerek ilerliyor ve nilüfer bahçelerini resmederek yavaşça dinlenerek ilerliyoruz. Dilek Çeşmesi suyumuzu içerken Şelaleyi de seyredip bol bol fotoğraf çekiniyoruz. Yedigöller gezimizi tamamladıktan sonra yine yol güzergahımızın üzerinde bulunan Kapankaya Seyir Terasına çıkıyor ve hem gölleri hemde orada ki muhteşem manzarayı panoromik olarak izliyoruz. Daha sonrasında tekrar aracımıza binerek 7 KM ileride bulunan Piknik alanına giderek öğlen yemeği molası veriyoruz. Molamız esnasında yeterince dinlendikten sonra tekrar yol üzerinde bulunan ve müthiş manzaraya sahip bir alanda duruyoruz. Burada köylülerin hazırladıkları közde patates, mısır vb gibi doğal besinlerden tadarken, kendimizi doğal manzaraya teslim edip bolca fotoğraf çekiniyoruz. Çaylarımızı yudumladıktan sonra tekrar araçlarımıza binerek muhteşem turumuzun ikinci ayağı olan Abant Gölüne ulaşıyoruz. Aracımız ile Abant Gölü etrafında aheste ve zevkli bir tur sonrası siz değerli konuklarımıza 1,5 - 2 saat gibi serbest zaman veriyoruz. Dileyenler bu serbest zamanı yürüyüş yaparak, fotoğraf çekerek, faytona binerek veya bisiklete binerek değerlendirebilirler. Abant Gölü etrafındaki aktivitelerimiz sonrasında bizi bekleyen aracımıza binip Bursa’ya doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve bir başka Tatilkaresi Turizm etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Sabah Kahvaltısı (Ekstra)
Öğlen Yemeği: Yedigöller'de Ücrete Dahil Mangal Partisi
Akşam Yemeği (Ekstra)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: (680 Km)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlarla Ulaşım Hizmeti,
Araç İçi Kahvaltı Paketi,
Araç İçi İkramlar, (Meyve suyu, Cola, Fanta, Çay, Nescafe)
Öğlen Yemeği Mangal Ateşi, (Sucuk, Tavuk, Köfte, Meşrubat)
Koltuk Sigortası,
Rehberlik ve Refakat Hizmeti,
Milli Park Giriş Ücreti,
Tursab Seyahat Sağlık Sigortası,
Tur Boyunca Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar,
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,
Seyir Terası vb. Giriş Ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • Görükle Yerleşkesi (06:00)
  • Kent Maydanı AVM (06:30)

Fiyatlar

Yorumlar


Abant Yedigöller Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz

Doğrulama Kodu:
Sayıyı yazın:

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Turumuz günübirlik bir turdur. Otel konaklaması bulunmamaktadır.


Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda acente misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.
Program zamanlamasında hava, yol vb. nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Turlarımız 13 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır. Turlarımızın Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir.

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Mercedes Travego/Tourismo: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)
• Neoplan Cityliner/Tourliner: 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)
• Mitsubishi Safir: 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Isuzu Turkuaz: 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Minibüsler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Vw Volt: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Vw Volt El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Mercedes Sprinter: 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
• Mercedes Sprinter El: 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı


İptal Şartları

Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Tatilkaresi Turizm misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilkaresi Turizm kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 14/11/2018 tarihinde hazırlanmıştır.