Abant Maşukiye Sapanca Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

Bursa - Abant - Maşukiye - Sapanca

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen durak noktalarımızdan aldıktan sonra ikram edeceğimiz kahvaltı paketi ve diğer ikramlar eşliğinde Kartepe ile Sapanca'nın muhteşem doğasının arasında kalan gelenlerin aşık olduğu Doğa harikası Maşukiye beldesine ulaşıyoruz sabah erken saatlerde oksijeni bol bir havada küçük bir sabah yürüşünü kuş seslerinin ve su şırıltılarının arasında yapıyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından Cennetten bir köşe olan yaklaşık 1350 metre yüksekliğinde Abant gölüne ulaşıyoruz. Doğa ile başbaşa kalmak ,Orman içinde dolaşmak toprağa basmak ,temiz hava solumak ,su ve kuş seslerini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için yürüş yapabilir ,faytona binebilirsiniz. Abant Gölü kenarında vereceğimiz serbest zaman sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Sapanca'ya hareket ediyoruz. Sapanca gölü kenarında vereceğimiz serbest zaman zarfında çaylarınızı yudumlayabilir göl bisikletine binebilir yada göl kenarında muhteşem manzara eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz.Serbest zamanımızın ardından Bursa'ya doğru hareket ediyor. Akşam saatlerinde Bursa'ya ulaşıyor. Sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka Tatilkaresi Turizm organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Profesyanol Rehberlik Hizmeti
Lüks Araçlarla Ulaşım 
Araç İçi Kahvaltı Paketi
Araç İçi ikramlar 
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar 
Öğle Yemeği
Akşam Yemeği

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Abant Maşukiye Sapanca Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Otel Hakkındaki Yorumunuz

  Doğrulama Kodu:
  Sayıyı yazın:

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  Turumuz: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda Tatilkaresi Turizm misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Yol yoğunluğu ve trafik gibi sebeplerden aracın gecikmesi durumundan acente sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

  Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilkaresi Turizm kesinlikle sorumlu değildir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 14/11/2018 tarihinde hazırlanmıştır