Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tatilkaresi Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi


Tatilkaresi Turizm Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesi (''www.tatilkaresi.com'') Kükürtlü Mahallesi Kükürtlü Caddesi Horoz Apt No:34/3A OSMANGAZİ-BURSA adresinde adresinde bulunan Tatilkaresi Turizm Bilişim Organizasyon İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ (“Tatilkaresi Turizm”), “Şirket” ya da “Biz” olarak anılacaktır) tarafından yönetilmektedir. İşbu metin (“Gizlilik Sözleşmesi”) siz değerli kullanıcılarımızı ve ziyaretçilerimizi verilerinizin gizliliği ve Site’nin yönetimi aracılığıyla hazırlanmış olup zaman zaman Tatilkaresi Turizm tarafından değiştirilebilir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Sözleşmesi"nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Site’yi ziyaret ettiğinizde metni görüntülemenizi önermekteyiz.

Kişisel Bilgilerinizin Saklanılması ve Korunması

Üyelik hesabınızın güvenliği için Site’ye kayıt olduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmayınız. Şifrenizi oluştururken şifrenizin sizden başka kimsenin tahmin edemeyeceği nitelikte olmasını sağlamak amacıyla, rakamlar, harfler ve özel karakterlerden oluşan size özel kombinasyonlar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Şifrenizi veya kullanıcı bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmanız veya bu bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi, kullanıcı bilgileriniz ve rezervasyon bilgileriniz gibi önemli verilerin üçüncü kişiler tarafından kontrol edilmesine sebep olabilir. Böyle bir durumda kullanıcı hesabınız aracılığıyla gerçekleştirilen tüm eylemlerden sizin sorumlu olacağınızı hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla sizin adınıza başkaları tarafından gerçekleştirilen ve hukuken bağlayıcı işlemlerin muhatabı olabilirsiniz. Şifrenizin güvenliğinin herhangi bir nedenle tehlikeye girmesi halinde, şifrenizi değiştirmelisiniz.

Bilgilerinizin Kullanılması ve Üçüncü Taraf Site Bağlantılarına Yönlendirmesi

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik kampanya faaliyetlerinin uygulanması ve istenmeyen elektronik postaların iletilmemesine yönelik müşteri  çalışmalarında Tatilkaresi Turizm tarafından kullanılmaktadır. Söz konusu site veya web uygulamalarına dair bağlantıların  bu web sitesinde yer alması ya da içerikleri ya da izledikleri politikaların Tatilkaresi Turizm tarafından onaylandığı ve kabul edildiği anlamına gelmemektedir ayrıca bu uygulamalar ile ilgili sorumlu tutulamayız.

Tatilkaresi Turizm bu web sitesi (''www.tatilkaresi.com'') üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Müşterilerimizin bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü çerçevesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi daire ve makamlara açıklama yapmak zorunda olduğumuz durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bilgilerinizin Güvenliği

Bu web sitesi (''www.tatilkaresi.com'') ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan misafirlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure (''Güvenli Ödeme Yöntemi'') uygulaması kullanılmaktadır. Bu şekilde tüm ödemelerin, işlemlerin bankanız ve cihazınız arasında gerçekleşmesi sağlanılır. Ancak tüm güvenlik önlemlerine rağmen ilgili konularda bir garanti verememekteyiz.İnternetin yapısından dolayı bu bilgileriniz internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Tatilkaresi Turizm sorumluluğunda değildir.

Site üzerinde kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmaz, sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon alınması sonrasında sistemimiz tarafından silinir.Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Verilerinizi üçüncü taraflar ile paylaşmamız gerekmesi halinde, başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu olmak üzere, yasalara ve mevzuata uygun olarak hareket etmekteyiz.

Bizimle paylaştığınız verilerin güvenliğine ilişkin herhangi bir endişe duymanız halinde lütfen işbu metin sayfasının alt kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçip bizleri bilgilendirebilirsiniz.

İletişim

Unvan: Tatilkaresi Turizm Bilişim Organizasyon İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ.
Adres: Kükürtlü Mahallesi Kükürtlü Caddesi Horoz Apt No:34/3A OSMANGAZİ-BURSA
Telefon: 0 224 909 10 42 veya +90 541 909 10 42
Kayıtlı Elektronik Posta Adresi: tatilkaresi@hs01.kep.tr

Metnin güncellenme tarihi: 03.01.2023

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda sitemizde çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla