Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Genel İlkeleri, Gizlilik İlkeleri Ve Üyelik Sözleşmesi

 

Genel İlkeleri, Gizlilik İlkeleri ve Üyelik Sözleşmesi:

Bu sözleşmeyi kabul etmekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin; tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; saklanılmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak; Tatilkaresi Turizm Bilişim Organizasyon İnşaat Taahhüt LTD. ŞTİ  iştirakleri ile de paylaşılmasına 6563 sayılı yasa gereği izin vermiş bulunmaktasınız.

Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, ticari elektronik iletilerin (telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla) bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden 3.kişilere yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Elektronik iletileri almayı reddetme hakkınız olup, sitemizde yer alan iletişim bağlantısından bizlere ulaşarak ya da bizlere e-posta yoluyla ulaşarak bilgi verebilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda sitemizde çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla