Üye Girişi

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Bir hesabınız mı var? Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tatilkaresi İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları


Tatilkaresi, ekip çalışmasının sınırsız hizmetle buluştuğu, üst düzeyde müşteri memnuniyetini, kaliteli organizasyonlarla ve özverili çalışanları ile birlikte  bir aile sıcaklığında gerçekleştiren bir seyahat acentesidir. Tatilkaresi ailesini her geçen gün geliştirerek bu yapıyı sürekli ve güçlü kılmak ise insan kaynakları politikamızın ilk hedefi olarak belirlenmiştir.Tatilkaresi'nin kurumsal kültür anlayışı, tüm çalışanları tarafından ortaya konulan inanç ve değerlerden oluşur ve her çalışanımız bu kültüre sahip çıkar.

Tatilkaresi yurt içi tatil programları, yurt dışı paket turları, cruise gezileri, yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, incentive, toplantı grupları, bayii teşvik gezileri ile her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katarak en kaliteli hizmeti sunmayı ve %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

İş başvurusu için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda sitemizde çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla